Finał Ligi Mistrzów już w niedzielę!

W dniu wczorajszym poznaliśmy już drugiego finalistę tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Do finału załapał się Bayern Monachium, który w tym sezonie prezentuje bardzo wysoką formę i zadowala swoich kibiców na każdym froncie.

Oczywiście stwierdzenie iż Bayern „załapał się” było ironiczne. Pomimo dobrej postawy Lyonu, drużyna z Bawarii nie miała kompletnie problemu z tym, aby kontrolować wynik już w pierwszej połowie. Dość szybka bramka a także kolejna masa akcji sprawiała, że bardzo trudno było oczekiwać innego zwycięzcy tego spotkania już w trakcie pierwszych minut meczu.

PSG jednak do niedzielnego finału podchodzi podwójnie zmotywowane. Oprócz historycznej wygranej, każdy z piłkarzy może zainkasować dodatkowo po 500 tysięcy euro za wygranie finału ligi mistrzów. Kuszące? Zdecydowanie tak!

Jak obstawić to spotkanie?

Jeśli chcemy wiedzieć, jak obstawić niedzielny finał Ligi Mistrzów, który odbędzie się o godzinie 21:00, musimy wiedzieć kto to bukmacher. Odpowie nam na to wpis do którego gorąco zapraszamy!