Dlaczego warto przejść z SEO na SXO?

SXO to nowoczesna forma pozycjonowania, która wprowadza nowe standardy i podziały na rynku. Mowa oczywiście o kwestiach związanych z naciskiem, na konkretne elementy pozycjonowania. Jeśli więc zależy nam na pozycjonowaniu się zupełnie nowymi technikami, które wyróżniają się najwyższą skutecznością, warto zapoznać się z tym artykułem!

Pozycjonowanie na podstawie SXO łączy w sobie dwie najbardziej popularne techniki pozycjonerskie. Mowa o działaniach SEO i UX, które mają na celu zaspokajać potrzeby wyszukiwarek internetowych i użytkowników. Jak jednak okazuje się w praktyce, bardzo ciężko jest wyważyć obie te struktury i pozycjonować się skutecznie w wyszukiwarce, kosztem użytkowników naszych witryn internetowych.

Odpowiedzią na nasze potrzeby stał się więc SXO, który daje nam zupełnie nowe podejście do pozycjonowania. Technika ta łączy bowiem specjalistów, którzy znają dobrze zarówno SEO i UX, dzięki czemu są w stanie przygotować dla nas odpowiednie działania, które sprawią, że nasza strona będzie czytelna nie tylko dla wyszukiwarek internetowych, lecz także i dla użytkowników.

Kto wykona dla nas usługi związane z SXO?

Na dzień dzisiejszy jest mało specjalistów, którzy działają na bazie SXO. Warto jednak skorzystać z oferty marki funkymedia, która ma prawdziwych specjalistów od SXO. Dzięki temu, będziemy mogli skorzystać z tej zupełnie nowej i atrakcyjnej formy pozycjonowania naszych stron internetowych!