Zadbaj o sprowadzenie zwłok z zagranicy

Sprowadzenie zwłok z zagranicy to temat bardzo trudny. Niemniej jednak, musimy się go podejmować w trudnych sytuacjach, kiedy życie od nas tego wymaga. Dlatego też, wiele rodzin decyduje się na uzyskanie pomocy w tym temacie, ponieważ do naszej dyspozycji jest możliwość skorzystania z usługi, która skupia się właśnie na tym zakresie. Zapraszamy!

Kto pomoże nam w sprowadzeniu zwłok?

Do naszej dyspozycji jest zakład pogrzebowy, który pomoże nam kompleksowo w sprowadzeniu zwłok z zagranicy. Wszystko za sprawą upoważnienia, które wydajemy zakładowi pogrzebowemu, który okazuje je w odpowiednim urzędzie. Co ważne, nie ma różnicy, w jakim kraju są zwłoki. Bez względu na to, międzynarodowy zakład pogrzebowy zadba o to, aby sprowadzenie zwłok z zagranicy było możliwe na rzecz rodziny, która występuje o taki właśnie proces.

My skupiamy się na pochówku

Jako rodzina, jedyne czym będziemy musieli się zająć, to pochówek bliskiego na miejscu. Firma zajmująca się transportem, po uzyskaniu niezbędnych zezwoleń, realizuje na naszą rzecz transport lotniczy. Wszystko odbywa się na restrykcyjnych warunkach, z poszanowaniem zwłok. Dzięki temu, zwłoki wracają w nienaruszonym stanie, do naszego kraju.